Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 3, odcinek 8

Ślub od pierwszego wejrzenia

W 8. odcinku mogliśmy zobaczyć całkiem udane wesele Martyny i Przemka. Maciej i Agata wreszcie zaczęli ze sobą rozmawiać. Czyżby Agata dała mężowi szansę? Adrian pojawia się u Anity na mistrzostwa tańca. Czy Anita doceni ten gest?

"Ślub od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Wesele Martyny i Przemka okazało się wyjątkowo udane. Para Młoda chętnie rozmawiała, tańczyła i zabawiała gości. Nawet przyjaciółki Martyny, początkowo zawiedzione Przemkiem, doszły do wniosku, że jest wyjątkowo interesującym mężczyzną. Teraz Młodych czeka podróż poślubna. Maciej i Agata od początku mieli problem ze szczerą rozmową. Maciej starał się dotrzeć do żony, ta jednak ciągle unikała dłuższej rozmowy. Dopiero pod koniec ich podróży poślubnej dziewczyna zdecydowała się dać szansę Maciejowi.

Anita i Adrian od kilku dni są w Polsce. Anitę czekały ważne zawody, do których przez ostatni tydzień nie mogła się przygotowywać. Adrian pojawia się w Szczecinie razem z mamą i babcią. Chce zobaczyć jak wyglądają mistrzostwa tańca, o których tak dużo opowiadała jego żona.

Zobaczcie, co wydarzyło się w tym odcinku: