Ślub...: sesja zdjęciowa Julii i Tomka. Momentami było niezręcznie...

Pierwsze spotkanie, ślub, wesele i sesja zdjęciowa z wymagającym fotografem. Ten dzień był naprawdę wymagający i męczący dla Julii oraz Tomka. Zwłaszcza, że fotograf okazał się niezwykle namolny w kwestii pozowania.

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Julia i Tomek to jedna z trzech par, którą w 6. edycji eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobrali eksperci: Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak oraz prof. Bogusław Pawłowski. Po raz pierwszy spotkali się na własnej ceremonii zaślubin i ... nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Postanowili jednak dać sobie szansę i bliżej się poznać. Po tym, jak powiedzieli sobie "tak", udali się na swoje wesele, a także wzięli udział w sesji zdjęciowej.
Ta ostatnia okazała się nie tylko wymagająca, ale także nieco krępująca. Uwagi fotografa sprawiły, że momentami młodzi małżonkowie czuli się niezręcznie.
ZOBACZ TEŻ:
Ślub...: "Zwróciłam uwagę na jego głębokie, ciemne oczy"
Ślub...: "Zwróciłam uwagę na jego głębokie, ciemne oczy"
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
wideo 2/5