Ślub...: Tomek zaprosił siostrę. Szczerze porozmawiali o małżeństwie i Julii

Ślub

Pierwszą osobą, z którą Tomek spotkał się po powrocie do Łodzi była jego siostra. Szczerze porozmawiali o poprzednich dniach, Julii i małżeństwie.

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Ślub, wesele, podróż poślubna i wizyta teścia - to wszystko już za Tomkiem. Przed nim dalsze poznawanie Julii i powrót do codzienności oraz związanych z nią obowiązków. Z Julią ustalił, że ta przyjedzie do niego do Łodzi po jednym dniu, który spędzą oddzielnie.
Tomek czas bez żony postanowił wykorzystać na spotkanie z siostrą. Porozmawiał z nią szczerze o małżeństwie oraz Julii.
Zobacz także:
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub...: Kasia przerażona mieszkaniem Pawła. "To otoczenie, straszne"
Ślub...: Kasia przerażona mieszkaniem Pawła. "To otoczenie, straszne"
wideo 2/3