Ślub...: Aneta i Robert wrócili do Zamku Ogrodzieniec. Sentymentalna wycieczka przyniosła dobre wspomnienia!

W 9. odcinku 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Aneta i Robert wrócili na Zamek Ogrodzieniec. Ta sentymentalna wycieczka przyniosła mnóstwo dobrych wspomnień i jeszcze bardziej zbliżyła małżonków do siebie.

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Aneta i Robert to jedna z trzech par, które zdecydowały się zawrzeć związek małżeński w 6. edycji naszego eksperymentu. I jak na razie są zachwyceni podjętą decyzją. Przyjęcie weselne oraz podróż poślubna sprawiły, że zauroczyli się w sobie ze wzajemnością. Wspólnie spędzony czas sprawił, że Aneta i Robert z optymizmem patrzyli na kolejne tygodnie małżeńskiego życia. Niestety na drodze stanęła im choroba. Nie mogą wrócić z gór bezpośrednio do domów. Zamiast tego zatrzymali się na jeden dzień w Ogrodzieńcu i odwiedzili miejsce, w którym kilka dni wcześniej wzięli ślub.
Zobacz także:
Ślub...: Aneta sprawdza Roberta w górach
Ślub...: Aneta sprawdza Roberta w górach
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub...: Kasia przerażona mieszkaniem Pawła. "To otoczenie, straszne"
Ślub...: Kasia przerażona mieszkaniem Pawła. "To otoczenie, straszne"
wideo 2/3