Ślub...: Julia i Tomek odwiedzili tatę Julii. Teść zachwycony zięciem, a panna młoda?

Po zakończeniu pobytu w górach Julia i Tomek wspólnie udali się do Ciechanowa, gdzie mieszka tata Julii, jego narzeczona oraz ostatnio Julia. Zięć przypadł do gustu teściowi, ale Julia wciąż ma wątpliwości.

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Chwilę po ślubie oraz weselu Julia i Tomek pojechali na podróż poślubną w góry. Tam spędzili czas tylko we dwoje, lepiej się poznali oraz odpoczęli po ogromnych emocjach związanych z uroczystością zaślubin. Czas wolny szybko się jednak skończył. Małżonkowie muszą wrócić do codzienności oraz obowiązków.
Po wyjeździe z gór zdecydowali się nie rozdzielać od razu, a zamiast tego wspólnie pojechali do Ciechanowa. Tutaj Julia mieszka wraz z ojcem oraz jego narzeczoną. Tomek zdecydował się zostać tutaj na chwilę, spędzić więcej czasu z teściami i poznać Ciechanów. Ojciec Julii był zachwycony zięciem, natomiast Julia wciąż ma wątpliwości czy to ten jedyny...
Zobacz także:
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub...: Kasia przerażona mieszkaniem Pawła. "To otoczenie, straszne"
Ślub...: Kasia przerażona mieszkaniem Pawła. "To otoczenie, straszne"
wideo 2/3