Ślub...: Robert nazywa teściową "mamą"! To już kolejny etap znajomości?

Ślub...: Robert nazywa teściową "mamą"! To już kolejny etap znajomości?

Podróż poślubna bardzo zbliżyła Anetę i Roberta, o czym mogliśmy przekonać się w 7. odcinku 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Roberta do udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" namówiła siostra Żaneta. I mężczyzna nie mógłby być szczęśliwszy z podjęcia tej decyzji. Ze świeżo poślubioną żoną Anetą dogaduje się niesamowicie dobrze. Para już od drugiego dnia znajomości świetnie się ze sobą czuje, a wspólnie spędzany czas podczas podróży poślubnej tylko polepsza ich relacje. Podczas rozmowy z mamą Anety, Robert powiedział do kobiety "mamo". Czy to oznacza, że są już bardzo blisko?
Ślub...: Zdaniem przyjaciół Aneta i Robert są do siebie podobni. Czyżby dobra wróżba?
Ślub...: Zdaniem przyjaciół Aneta i Robert są do siebie podobni. Czyżby dobra wróżba?
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
wideo 2/3