Ślub...: trudna rozmowa Kasi i Pawła. Mężczyzna nie pociąga swojej żony fizycznie!

Ślub...: trudna rozmowa Kasi i Pawła. Mężczyzna nie pociąga swojej żony fizycznie!

Kasia coraz bardziej zamykała się na Pawła. W 7. odcinku 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wrażenia" postanowiła poważnie z nim porozmawiać. Wyznała swojemu mężowi, że ten nie pociąga jej fizycznie.

Pierwsze wrażenie było bardzo dobre! Kasia podczas ślubu oraz przyjęcia weselnego wydawała się być wpatrzona w Pawła. Niestety następnego dnia, gdy para wyjechała na swoją podróż poślubną, wszystko zaczęło się psuć! Zwłaszcza od strony kobiety, która zaczęła odpychać i unikać swojego męża, a także nie reagowała na jego romantyczne gesty. W 7. odcinku 6. sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła z nim poważnie porozmawiać... i nie była to łatwa rozmowa.
Kasia wyznała Pawłowi bowiem, że ten nie pociąga jej fizycznie! To jeden z powodów, przez które nie jest w stanie dać mu bliskości, której mężczyzna potrzebuje.
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
wideo 2/3