Ślub...: jak nowożeńcy dogadują się podczas podróży poślubnych? Najlepsze momenty 7. odcinka

Ślub, wesele, a następnego dnia wyjazd na podróż poślubną. W 7. odcinku 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" towarzyszyliśmy parom podczas ich wspólnych chwil na wyjazdach.

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
W 7. odcinku 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" towarzyszyliśmy naszym trzem parom nowożeńców: Julii i Tomkowi, Anecie i Robertowi oraz Kasi i Pawłowi podczas ich podróży poślubnych. Te kilka dni wolnego, które świeżo zaślubieni małżonkowie spędzili tylko we dwoje pozwoliło im lepiej się poznać i dowiedzieć wielu rzeczy o sobie nawzajem.
W niektórych przypadkach sprawiło to, że uczestnicy eksperymentu tylko utwierdzili się, że podjęli dobrą decyzję. W związku Kasi i Pawła pojawiły się jednak zgrzyty...
Ślub...: Robert nazywa teściową "mamą"! To już kolejny etap znajomości?
Ślub...: Robert nazywa teściową "mamą"! To już kolejny etap znajomości?
wideo 2/5
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
wideo 2/3