Ślub...: Julia martwi się o przyszłość. Tomek starał się uspokoić małżonkę

Ślub...: Julia martwi się o przyszłość. Tomek starał się uspokoić małzonkę

Julia i Tomek poznają się coraz lepiej, rozmawiają na coraz więcej tematów. Podczas spaceru po Krynicy-Zdroju Julia podzieliła się z mężem swoimi wątpliwościami na temat ich związku.

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
W 7. odcinku 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" towarzyszymy naszym trzem parom nowożeńców: Julii i Tomkowi, Anecie i Robertowi oraz Kasi i Pawłowi podczas ich podróży poślubnych. Te kilka dni wolnego, które świeżo zaślubieni małżonkowie spędzają tylko we dwoje pozwoli im lepiej się poznać i dowiedzieć wielu rzeczy o sobie nawzajem.
Julia i Tomek robią wszystko, by dowiedzieć się o sobie nawzajem jak najwięcej. Grają w grę planszową, chodzą razem na spacery i przede wszystkim bardzo dużo rozmawiają. I to w każdej sytuacji. Początkowo więcej mówił mężczyzna, ale teraz swoimi przemyśleniami coraz odważniej dzieli się z mężem Julia. Podczas wycieczki do Krynicy-Zdroju kobieta zdradziła, czego najbardziej się boi. Nie jest pewna, czy ta znajomość przetrwa!
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Julia i Tomek poznają się lepiej grając w grę planszową
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Julia i Tomek poznają się lepiej grając w grę planszową
OBACZ TEŻ: NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
wideo 2/3