Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Julia i Tomek poznają się lepiej, grając w grę planszową

Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Julia i Tomek poznają się lepiej grając w grę planszową

Nasze pary poznają się coraz lepiej podczas swoich podróży poślubnych. By przyśpieszyć ten proces i dowiedzieć się o sobie więcej Julia i Tomek zdecydowali się zagrać w grę planszową. To pozwoliło im dowiedzieć się na swój temat kolejnych rzeczy.

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
W 7. odcinku 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" towarzyszymy naszym trzem parom nowożeńców: Julii i Tomkowi, Anecie i Robertowi oraz Kasi i Pawłowi podczas ich podróży poślubnych. Te kilka dni wolnego, które świeżo zaślubieni małżonkowie spędzają tylko we dwoje pozwoli im lepiej się poznać i dowiedzieć wielu rzeczy o sobie nawzajem.
Julia i Tomek postanowili jeszcze bardziej przyśpieszyć proces uczenia się siebie nawzajem i wybrali grę planszową, która zachęca do rozmowy na tematy wszelakie. Dzięki temu poznali się z zupełnie nowej strony, mieli też szansę szczerze porozmawiać. Czy to zbliży ich do siebie?
ZOBACZ TEŻ: NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
wideo 2/3