Ślub...: u Anety i Roberta wszystko dobrze! Nawet zwykły posiłek przynosi żarty i mnóstwo radości!

U Anety i Roberta wszystko jest aż zbyt idealne! Wspólnie spędzany czas zbliża małżonków do siebie i daje im dużo radości. Wspólne posiłki upływają w radosnej i pełnej żartów atmosferze.

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Roberta do udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" namówiła siostra Żaneta. I mężczyzna nie mógłby być szczęśliwszy z podjęcia tej decyzji. Ze świeżo poślubioną żoną Anetą dogaduje się niesamowicie dobrze. Para już od drugiego dnia znajomości świetnie się ze sobą czuje, a wspólnie spędzany czas podczas podróży poślubnej tylko polepsza ich relacje. Jest aż za dobrze?
Ślub...: Zdaniem przyjaciół Aneta i Robert są do siebie podobni. Czyżby dobra wróżba?
Ślub...: Zdaniem przyjaciół Aneta i Robert są do siebie podobni. Czyżby dobra wróżba?
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
Ślub...: Kasia zamknęła się na Pawła. Co się stało? Ciężko stwierdzić
wideo 2/3