Ślub... Paweł przygotował dla żony niespodziankę. "To dla mnie jest już za dużo"

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Paweł i Kasia spędzają swoją podróż poślubną w Beskidach. Piękny domek położony w samym sercu gór jest idealnym miejscem, żeby się lepiej poznać. Para będzie miała dużo czasu na wspólne rozmowy i spacery. Pierwszego wieczora Paweł przygotowuje dla żony niespodziankę. Szampan i truskawkowy deser są tylko preludium do tego, co czeka Kasię. "Jak dostałam ten łańcuszek to było mi naprawdę bardzo miło. Podziękowałam, przytuliliśmy się i w ogóle, ale to dla mnie jest już za dużo. Ja też się głupio poczułam, bo ja dla niego nic nie miałam" - skomentowała Kasia.
ZOBACZ TEŻ:
Ślub od pierwszego wejrzenia: pierwszy taniec Kasi i Pawła
Ślub od pierwszego wejrzenia: pierwszy taniec Kasi i Pawła
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Kasia i Paweł zachwyceni sobą!
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Kasia i Paweł zachwyceni sobą!
wideo 2/6