Ślub...: pierwszy taniec Julii i Tomka. Było trochę stresu...

Chwilę po tym jak zobaczyli się po raz pierwszy, Julia i Tomek musieli odtańczyć pierwszy taniec na swoim weselu. Ta sytuacja dla obojga okazała się stresująca, ale poradzili sobie z nią znakomicie!

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Julia i Tomek to jedna z trzech par, którą w 6. edycji eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobrali eksperci: Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak oraz prof. Bogusław Pawłowski. Po raz pierwszy spotkali się na własnej ceremonii zaślubin i ... nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Postanowili jednak dać sobie szansę i bliżej się poznać. Po tym, jak powiedzieli sobie "tak", udali się na swoje wesele.
Po powitaniu gości para młoda stanęła przed prawdziwym wyzwaniem. Musieli odtańczyć pierwszy taniec na weselu. Dla obojga ta sytuacja okazała się stresująca. Z zadaniem poradzili sobie doskonale!
ZOBACZ TEŻ:
Ślub...: "Zwróciłam uwagę na jego głębokie, ciemne oczy"
Ślub...: "Zwróciłam uwagę na jego głębokie, ciemne oczy"
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
wideo 2/5