Ślub...: Pary ruszają w podróż poślubną! "Nie wyobrażałam sobie, że będzie aż tak fajnie"!

Ślub...: Pary ruszają w podróż poślubną! "Nie wyobrażałam sobie, że będzie aż tak fajnie"!
PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Wszystkie trzy pary czeka teraz podróż poślubna. Nowożeńcy będą mieli kilka dni sam na sam, podczas których oswoją się ze swoją obecnością i powoli zaczną poznawać. Póki co to Kasia i Paweł wydają się dogadywać najlepiej. Bliskość i czułe gesty pojawiają się u nich już na weselu. Pozostałe dwie pary zachowują nieco więcej dystansu, mają jednak dużo czasu żeby to zmienić. Co przyniosą najbliższe dni? Dowiemy się już w kolejnym odcinku programu.
ZOBACZ TEŻ:
Ślub od pierwszego wejrzenia: pierwszy taniec Kasi i Pawła
Ślub od pierwszego wejrzenia: pierwszy taniec Kasi i Pawła
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Kasia i Paweł zachwyceni sobą!
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Kasia i Paweł zachwyceni sobą!
wideo 2/6