Ślub...: Aneta nie była zadowolona z pierwszego tańca! Robert nie trafił z muzyką?

Ślub...: Aneta nie była zadowolona z pierwszego tańca! Robert nie trafił z muzyką?

Choć ślub Anety i Roberta nie należał do tradycyjnych, podczas wesela odtańczyli tradycyjny pierwszy taniec. Aneta przyznała, że nie była do końca zadowolona. To przez muzykę, która dobrał Robert?

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Aneta i Robert już podczas zaślubin znaleźli wspólny język, a droga do sali weselnej upłynęła im na rozmowie oraz wzajemnym poznawaniu siebie. I wraz z upływem rozmowy byli sobą coraz bardziej zachwyceni. Początek wesela również upłynął im w radosnej atmosferze. Schody zaczęły się, gdy padł temat pierwszego tańca. To nie konieczność zatańczenia przed gośćmi popsuła im humory, a fakt, że odkryli pierwszą rzecz, która ich dzieli - to muzyka! Temat o tyle trudny, że Robert w wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem utworów muzycznych...
Kolejne niezadowolenie ze strony Anety przyniósł już pierwszy taniec. Kobieta przyznała, że nie był to jej wymarzony pierwszy taniec. Zawiniła wybrana przez męża muzyka?
ZOBACZ TEŻ:
Ślub...: Robert i Aneta powiedzieli sobie tak!
Ślub...: Robert i Aneta powiedzieli sobie tak!
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
wideo 2/5