Ślub...: Aneta i Robert nie dogadują się w kwestii muzyki

Ślub...: Aneta i Robert nie dogadują się w kwestii muzyki. Nie słuchają tych samych gatunków!

Temat pierwszego tańca pokazał, że Aneta i Robert nie we wszystkim się zgadzają. Lubią inne gatunki muzyki. Czy będzie powodować sprzeczki w ich małżeństwie?

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Aneta i Robert już podczas zaślubin znaleźli wspólny język, a droga do sali weselnej upłynęła im na rozmowie oraz wzajemnym poznawaniu siebie. I wraz z upływem rozmowy byli sobą coraz bardziej zachwyceni. Początek wesela również upłynął im w radosnej atmosferze. Schody zaczęły się, gdy padł temat pierwszego tańca. To nie konieczność zatańczenia przed gośćmi popsuła im humory, a fakt, że odkryli pierwszą rzecz, która ich dzieli - to muzyka! Temat o tyle trudny, że Robert w wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem utworów muzycznych...
ZOBACZ TEŻ:
Ślub...: Robert i Aneta powiedzieli sobie tak!
Ślub...: Robert i Aneta powiedzieli sobie tak!
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
wideo 2/5