Aktualności

Zobacz, jak bawiliśmy się w Świeradowie - Zdroju!

Aktualności

Projekt Zima 2022: Świeradów - Zdrój

Białe szaleństwo, zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy, zabawy, gwiazdy telewizji i ciekawe osobowości w jednym miejscu – a to nie wszystkie atrakcje, które przygotowała grupa Discovery dla wszystkich sympatyków nart i snowboardu. Kolejny już raz „Projekt Zima” zawita do czterech przepięknych miejscowości Dolnego Śląska – oficjalnego partnera projektu. Za nami świetny weekend w Świeradowie-Zdróju, przed nami spotkania w Karpaczu, oraz Szklarskiej Porębie, które zapewni „Projekt Zima #PRZYSTANEKSPORT”. Z tej okazji TVN, Player i Eurosport zapraszają na weekendy pełne zimowych aktywności i niespodzianek. Na uczestników czeka m.in. slalom z elektronicznym pomiarem czasu, konkursy z nagrodami, gorące napoje oraz duża dawka pozytywnych emocji!

Zobacz, jak bawiliśmy się w ostatni weekend w Świeradowie - Zdroju!

Relacje z „Projektu Zima” przygotują dla widzów m.in. Olivier Janiak w programie „Co za tydzień” oraz reporterzy „Dzień Dobry TVN”. W każdej miejscowości redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały pogody wyjazdowe.

Godziny funkcjonowania „Projektu Zima": 9:00 – 16:00 (sobota i niedziela) Trasa projektu Zima 2022 - zostały jeszcze tylko 2 weekendy! 12-13.02 Karpacz Winterpol Biały Jar 19-20.02 Szklarska Poręba Ski Arena Szrenica Na obszarze „Projektu Zima” w każdej miejscowości będą znajdować się także wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Lipton oraz Sokołów.

Projekt Zima 2022: Świeradów - Zdrój
Projekt Zima 2022: Świeradów - Zdrój

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości