Projekt Lady: Irena Kamińska-Radomska o 6. sezonie programu! Czego możemy się spodziewać?

Irena Kamińska Radomska
W tym sezonie na widzów czeka wiele niespodzianek i najbardziej niepokorne uczestniczki! Program poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, a wspierać ją będą mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. Premiera programu "Projekt Lady" już jutro w TVN7!
Projekt Lady TVN7
Projekt Lady TVN7

Projekt Lady TVN7

OGLĄDAJ W PLAYER.PL

Projekt Lady
Projekt Lady

Projekt Lady

Co wydarzy się w nowym sezonie?

Szkoła dla dam zmieni swoją siedzibę. Uczestniczki zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie - miejscu z bogatą historią i tradycjami.

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczy tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.

Projekt Lady: Złota rada Małgorzaty Rozenek-Majdan!

podziel się:

Pozostałe wiadomości