Projekt Lady PRZED EMISJĄ W TV: Pora wybrać suknie na finałową kolację!

Projekt Lady 6, odc. 12.
Wielki finał 6. sezonu Projektu Lady zbliża się wielkimi krokami! Dziewczyny wybrały się do znanych stylistów by wybrać stylizację na finałowy wieczór! Zobaczcie przedpremierowy fragment 12. odcinka!

Spojrzymy na 12 tygodni walki, emocji i przede wszystkim nadziei. Zanim rozpocznie się uroczysta gala, a dziewczęta wejdą na scenę i wygłoszą podsumowujące przemowy, czeka je bardzo intensywny czas. Razem z mentorką Tatianą stworzą swoje mapy marzeń. Jak widzą swoją przyszłość? Jakie mają plany? I jak na ich drogę życiową wpłynął pobyt w „Projekcie Lady”? Mentorka Irena przeprowadzi swój ostatni test. Sprawdzi jak finalistki odnajdą się w zupełnie nowej dla nich sytuacji. Dziewczęta zapoznają się z kulturą wschodu, tradycyjnymi kimonami i ceremonią parzenia herbaty. To będzie wyjątkowe przeżycie. Uczestniczki razem z fundacją Pegasus, wezmą także udział w działaniach wspierających zwierzęta. Jakie zadanie zostanie im powierzone?

Projekt Lady 6, odc. 12.
Projekt Lady 6, odc. 12.

Projekt Lady 6, odc. 12.

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.

Projekt Lady 6, odc. 12.
Projekt Lady 6, odc. 12.

Projekt Lady 6, odc. 12.

podziel się:

Pozostałe wiadomości