Projekt Lady

Projekt Lady 6, odcinek 9.

Projekt Lady

Nadszedł czas podsumowań. Pora na wielki test mentorek, który dokładnie sprawdzi jak przez te kilka tygodni pobytu w „Projekcie Lady”, dziewczęta przyswoiły wiedzę.

Projekt Lady 6, odc. 9
Projekt Lady 6, odc. 9

W pierwszym etapie będą musiały zmierzyć się ze słynnym testem zachowania przy stole. Dziesiątki sztućców, kilka dań i… ściśnięty żołądek. Surowy wzrok mentorki Ireny śledzi każdy ruch, każdy wzięty do ust kęs. Oczywiście nie obejdzie się również bez testu z precedencji. Pojawi się też kilka zupełnie nowych i niespodziewanych egzaminów, które zweryfikują zdobytą przez uczennice wiedzę.

Tatiana sprawdzi jak dziewczęta wykonały pracę nad sobą. Czy umieją panować nad swoimi emocjami? Czy potrafią trzeźwo ocenić sytuację i pokonać strach oraz panikę? Czy nauczyły się ufać innym?

Same też wcielą się w rolę nauczycielek. Ich uczniem zostanie Qczaj. Dziewczęta będą mogły wykazać się nie tylko wiedzą, ale także cierpliwością, umiejętnościami pedagogicznymi oraz sztuką komunikacji.

Będzie również czas na relaks, ale tylko pozorny. Obcowanie ze sztuką okaże się kolejnym testem. Ten wernisaż uczestniczki „Projektu Lady” zapamiętają na długo. Ekscentryczny artysta wystawi na nim dość kontrowersyjne dzieła sztuki. Na tym wydarzeniu nie zabraknie znanych osobistości ze świata mediów i kultury. Dziewczęta będą miały możliwość dyskutować na temat dzieł sztuki z Grażyną Wolszczak, Anną Karwan, Qczajem czy Bartkiem Jędrzejakiem. W jakiej atmosferze gościom wernisażu upłynie ten bardzo oryginalny wieczór?

Aktualności