Projekt Lady

Projekt Lady 6, odcinek 7.

Projekt Lady

Dziewczęta z „Projektu Lady” to wulkany emocji! Pora nauczyć się panować nad wybuchami i opanować sztukę zawierania kompromisów. Umiejętności pracy z osobami, z którymi nie do końca znajdują wspólny język, będzie świetnym treningiem. Jak dziewczęta reagują na stresujące sytuacje? Czy będąc pod presją zachowają spokój?

Projekt Lady 6, odc. 7.
Projekt Lady 6, odc. 7.

Związane trójkami dziewczęta, zajmą się nie tylko codziennymi obowiązkami, ale też otrzymają do wykonania zadanie specjalne. Będą musiały przygotować ognisko. Dużo pracy, wiele działań do skoordynowania, nerwy i walka z czasem. A do tego trzeba będzie blisko współpracować z osobami, za którymi nie do końca się przepada. Czy mimo wszystko, będą umiały się porozumieć i wykonać zadanie? Jak po tym intensywnym dniu uda się wieczorna impreza?

Panowanie nad własnymi emocjami to duża sztuka. Z pewnością nasze uczestniczki mają w tej materii duże braki. Niejednokrotnie w życiu poniosły je nerwy, wybuchły i straciły kontrolę. W jakich sytuacjach nie umiały się odnaleźć? Dlaczego gniew i złość wzięły górę? Jakie zachowania innych osób wywołują w nich najbardziej niekontrolowane reakcje? I co przez te zdarzenia straciły w życiu?

Tatiana zabierze uczestniczki do miejsca, w którym będą mogły, bez żadnych oporów, rozładować swoje emocje i pożegnać się ze swoimi demonami. Będą potrzebowały dużo siły, tym razem fizycznej. Jednym słowem, będzie głośno. To ćwiczenie będzie oczywiście formą oczyszczenia, bo ze złością trzeba sobie radzić inaczej. A jak? To wytłumaczy im mentorka Tatiana podczas warsztatów.

Qczaj znów odwiedzi dziewczęta. Razem z Tatianą, zabierze je na „walk in the sky”, czyli zejście po fasadzie budynku, mierzącego około 40 metrów wysokości. Pokażą im jak stawiać czoła lękom, walczyć ze swoimi słabościami oraz nauczyć się radzić sobie z sytuacjami, które je przerastają. Sport ekstremalny z pewnością wzbudzi w uczestniczkach wiele obaw i wywoła niepokój. Czy staną oko w oko ze swoim strachem i podejmą wyzwanie?

Aktualności