Projekt Lady

Projekt Lady 6, odc. 12

Projekt Lady

Przed nami wielki finał „Projektu Lady”. Dla trzech wyjątkowych dziewcząt będzie to jeden z najważniejszych wieczorów w życiu. Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska, to finalistki szóstego sezonu programu. Jedna z nich odbierze tytuły damy „Projektu Lady”. Zwyciężczyni otrzyma zaproszenie na stypendium w renomowanej szkole językowej w Oxfordzie. Nowy start jest możliwy!

Projekt Lady 6, odc. 12.
Projekt Lady 6, odc. 12.

To 12 tygodni walki, emocji i przede wszystkim nadziei. Zanim rozpocznie się uroczysta gala, a dziewczęta wejdą na scenę i wygłoszą podsumowujące przemowy, czeka je bardzo intensywny czas. Razem z mentorką Tatianą stworzą swoje mapy marzeń. Jak widzą swoją przyszłość? Jakie mają plany? I jak na ich drogę życiową wpłynął pobyt w „Projekcie Lady”? Mentorka Irena przeprowadzi swój ostatni test. Sprawdzi jak finalistki odnajdą się w zupełnie nowej dla nich sytuacji. Dziewczęta zapoznają się z kulturą wschodu, tradycyjnymi kimonami i ceremonią parzenia herbaty. To będzie wyjątkowe przeżycie. Uczestniczki razem z fundacją Pegasus, wezmą także udział w działaniach wspierających zwierzęta. Jakie zadanie zostanie im powierzone?

Po tak intensywnym czasie, nadejdzie dzień wielkiego finału. Aby nie zostawiać uczestniczek samych w tym bardzo emocjonującym okresie, dołączą do nich niespodziewani goście, którzy będą je wspierać w przygotowaniach do uroczystej gali. Suknie na ten wyjątkowy wieczór przygotują dla dziewcząt znani projektanci: Tomasz Olejniczak, Robert Czernik oraz duet Hektor Świtalski i Robert Karger. Podczas pracy nad przemowami, myśli finalistek będą krążyć wokół wszystkich chwil, które przeżyły w „Projekcie Lady”. Potem już tylko wielki finał, podczas którego dowiemy się, która z trzech dziewcząt zdobędzie tytuł „Damy Projektu Lady”.

Aktualności