Projekt Lady

Projekt Lady 6, odc. 11

Projekt Lady

Półfinałowy odcinek „Projektu Lady” czas rozpocząć! W poprzednim tygodniu z programem pożegnała się Kasia. Reszta dziewcząt wyruszyła w podróż na drugi koniec Polski. To już ostatnie warsztaty i doświadczenia, następnie poznamy finałową trójkę!

Projekt Lady 6, odc. 11.
Projekt Lady 6, odc. 11.

Uczestniczki Projektu Lady odbędą podróż w czasie. Zawitają w XIV-wiecznym Zamku Korzkiew, pod Krakowem. W tym historycznym miejscu, pamiętającym wystawne biesiady, turnieje rycerskie i fascynujące historie, dziewczęta przeżyją niezapomniane chwile. Wizyta w tak starym zamku wzbudzi w nich pewne obawy i nie pozostaną one bezzasadne. Zwłaszcza, że wcześniej ochmistrzyni opowie im pewną legendę o zamkowej służce.

Uroczysta kolacja ze znamienitymi gośćmi będzie zwieńczeniem całego pobytu uczestniczek w Projekcie Lady. Wcześniej, razem z arystokratką Patrycją Sobańską-Rey, przygotują prezenty, które otrzymają goście podczas kolacji, jak nakazuje tradycja. Podczas tego inspirującego spotkania porozmawiają również o historii i rodzinie.

Będzie także chwila relaksu. Dziewczęta wybiorą się do Krakowa, gdzie między innymi czeka je nocna przejażdżka dorożkami. A przed wielką ucztą na zamku, będą miały szansę spojrzeć na wszystko z góry, by nabrać dystansu do tego, co wydarzyło się w programie.

Aktualności