Projekt Lady

Projekt Lady 6, odc. 10

Projekt Lady

W ostatnim odcinku program „Projekt Lady” opuściła Paulina. Pozostałe dziewczęta miały spakować się w podróż. Poprzeczka jest podniesiona bardzo wysoko. Do kolejnego etapu może przejść tylko 4 uczestniczki. W każdej poważanej szkole po czasie nauki następuje czas egzaminu. Które z dziewcząt okażą się najpilniejszymi uczennicami?

Projekt Lady 6, odc. 10.
Projekt Lady 6, odc. 10.

Czas na inspirujący wyjazd do Gdańska. Dziewczęta nie tylko będą zwiedzać miasto, ale też spotykać ciekawych ludzi oraz czerpać życiowe inspiracje. Czeka je wykwintny obiad w ekskluzywnej restauracji z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Popłyną w rejs jachtem oraz będą miały parę chwil we własnym towarzystwie, bez nadzoru czujnego oka mentorek. Zakosztują luksusowego życia. Ale ten wyjazd to nie tylko nagroda, to także kolejna lekcja dla dziewcząt.

Uczestniczki spotkają się z ludźmi sukcesu, czyli młodymi biznesmenami oraz Katarzyną Kozłowską, podróżniczką i coachem. Rozmowy uświadomią im, jak należy wykorzystywać życiowe szanse, wierzyć w siebie i odważnie stawiać każdy krok.

Zostaną również rzucone na głęboką wodę. Zmierzą się z występem na scenie. Do tego zadania będą musiały przygotować się samodzielnie. Tym razem będą mogły liczyć wyłącznie na siebie. Czy wykorzystają całą wiedzę, którą przyswoiły w „Projekcie Lady”? Czy będą umiały opanować stres i dać z siebie wszystko?

Aktualności