One Night Squad

One Night Squad, odcinek 7.

One Night Squad

Ata i Michał trafiają do najbardziej luksusowego miejsca, w jakim byli dotychczas podczas trwania programu. Spróbują rozwikłać zagadkę kluczy, które za każdym razem czekają na zwycięzców. Po kolacji, na imprezie z tradycyjnymi tańcami, Michał zerwie się i dołączy do tancerzy. Jego ruchy biodrami zrobią wielkie wrażenie na Acie.

One Night Squad: Aleksandra Sworowska
One Night Squad: Aleksandra Sworowska

Reszta uczestników będzie spała na plaży, pod gwiazdami. Hadżi, którego nasi bohaterowie poznali przy okazji poprzedniego zadania, spędzi wieczór w obozie przegranych. Opowie im o swojej traumatycznej przeszłości, o tym jak postępuje jego choroba, która powoduje, że traci on wzrok z każdym kolejnym dniem.

Zanim uczestnicy przystąpią do kolejnego wyzwania, czeka ich wyboista i skalista droga. Na brzegu będą czekać na nich jachty. Jednak nie będzie to luksusowy rejs, podczas którego będą wypoczywać i sączyć drinki. Wezmą udział w regatach. Podzieleni na dwie drużyny, będą musieli stanąć do wyścigu, którego celem jest eko wyspa, otoczona przepiękną rafą koralową. Czy będą potrafili się dogadać? Który team będzie lepiej współpracować? No i najważniejsze pytanie - która drużyna dopłynie pierwsza do brzegu? Po głównej konkurencji, oczywiście dogrywka indywidualna zwycięskiej grupy.

Aktualności