O programie

One Night Squad
One Night Squad
Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów, znanych widzom z największych reality show, takich jak „Hotel Paradise”, „Big Brother”, czy „Love Island. Wyspa miłości” spotka się razem w jednym programie. Przez 10 dni będą pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Nie tak miało być! Czeka ich survivalowy maraton, w którym zwyciężą tylko najwytrwalsi. Program poprowadzi dziennikarka Aleksandra Sworowska. „One night squad” jest kolejną produkcją Player Original, seria zadebiutuje w serwisie już 28 maja.

Ich przygoda z reality show zaczyna się od nowa. Chociaż są przekonani, że wszystko już wiedzą i wszystko widzieli, szybko się zorientują, że rajskie wakacje mogą mieć zupełnie inne oblicze. Na bajeczny Zanzibar zostali zaproszeni pod przykrywką kolejnego programu reality, w którym czeka ich rozrywkowe towarzystwo i odpoczynek w egzotycznych klimatach. Pierwszy dzień spędzą w willi nad brzegiem oceanu bawiąc się i flirtując. Jednak już następnego dnia czeka ich niespodzianka. High life się kończy i wszyscy lądują z plecakami na zanzibarskiej plaży. Przez 10 dni będą przemierzać Zanzibar, a podczas tej wędrówki każdego dnia czeka na nich wymagające zadanie. Zwycięzca otrzyma przywilej spędzenia nocy w willi. Do świata luksusu na tę krótką chwilę może zaprosić jednego z pozostałych uczestników wyprawy. A przegranym pozostanie rozbicie obozowiska na plaży i nocleg w spartańskich warunkach.

Related content

„One Night Squad” to show, w którym celebryci zamienią imprezowe życie i beztroską zabawę na walkę, ćwiczenie hartu ducha i sprawdzanie granic swoich możliwości. Czy odnajdą się w tej niepewnej, bezkompromisowej i pełnej adrenaliny rzeczywistości? W programie zobaczymy najbarwniejszych bohaterów polskich reality show. Będą to uczestnicy „Hotelu Paradise”(Beata „Ata” Postek, Ania Adamczyk, Łukasz Karpiński), „Big Brothera”(Magda Wójcik) i „Top Model” (Michał Baryza), gorące nazwiska z „Love Island”(Adrianna Śledź, Mikołaj Jędruszczak) oraz popularni uczestnicy „Warsaw Shore”(Damian „Stifler” Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava i Piotr „Pedro” Polak). Program poprowadzi dziennikarka Aleksandra Sworowska.

Premiera 10-odcinkowej serii odbędzie się już 28 maja w serwisie Player.pl, gdzie co tydzień emitowane będą dwa odcinki serii. Program dostępny również będzie na antenie telewizyjnej Siódemki. Za jego produkcję odpowiada firma Golden media.

podziel się:

Pozostałe wiadomości