Odcinki

Nastolatki rządzą... kasą, odcinek 7

Odcinki

"Nastolatki rządzą... kasą" to niezwykły eksperyment społeczny, w którym na miesiąc władzę nad domowym budżetem przejmują nastolatkowie. Przez ten czas to oni podejmują wszystkie decyzje na temat tego, które z rachunków zostaną zapłacone i co trafi do lodówki.

15-letnia Wiktoria, wraz z rodzicami Justyną i Grzegorzem, mieszka w Kielcach. Dziewczyna uczy się w I klasie szkoły średniej o profilu mundurowym i marzy, by w przyszłości zostać policjantką. W wolnym czasie słucha muzyki pop, czyta kryminały i regularnie odwiedza swoje ulubione miejsce na mapie miasta - galerie handlowe. Nastolatka przywiązuje dużą wagę do swojego wizerunku i na jego kreowanie jest skłonna wydawać pokaźne sumy.

Mimo tego, że jej kieszonkowe wraz z bonusami od cioć i babć opiewa na kilkaset złotych, żeby spełnić wszystkie swoje zakupowe marzenia, finansowego ratunku Wiktoria często szuka w portfelu taty. To prawdziwa "córeczka tatusia" i to właśnie Grzegorz pozwala córce na więcej, co nie zawsze podoba się mamie Justynie.

Co stanie się, gdy już na starcie eksperymentu Wiktoria zgubi walizkę z pieniędzmi rodziny? Na jaki cel wyda na samym początku 1000 złotych? I co podczas tego miesiąca okaże się największym wyzwaniem dla jej rodziców?

Aktualności