Konkurs „Spędzaj czas z TVN”

Spędzaj czas z TVN
Spędzaj czas z TVN
Spędzaj czas z TVN
Spędzaj czas z TVN

W okresie okołoświątecznym szukamy przepisów na desery, które pozowolą w oryginalny sposób podejmować gości. Jak zawsze inspiracje czerpiemy z obserwowania Masterchefów w kuchni. Przypominamy sobie odcinki programu na Playerze, śledzimy przepisy w książkach, dzielimy się pomysłami. Dla tych ostatnich mamy konkurs, w którym za podzielenie się z nami - w sposób ciekarwy i kreatywny - pomysłami są do wygrania nagrody. Do wygrania jest 5 nagród każda składająca się z robota planetarnego Kenwood i rocznego zapasu kawy (12 paczek) od Aplikacji InPost Fresh.

Napisz w maksymalnie 600 znakach ze spacjami: kawa jako napój czy jako składnik deserów? gdzie Twoim zdaniem sprawdza się lepiej?

Regulamin

Klauzula informacyjna

Spośród osób, które najciekawiej i najbardziej kreatywnie odpowiedzą na pytanie konkursowe, Jury wyłoni 5 zwycięzców nagród. Każda nagroda składa się z robota planetarnego Kenwood i rocznego zapasu kawy (12 paczek) od Aplikacji InPost Fresh.

Konkurs trwa do 2.01.2023r

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!