Masterchef

MasterChef: Jak wyglądał finał 11. sezonu?

Masterchef

MasterChef: Otwarcie finału

Wielki finał 11. edycji MasterChefa odbył się w unikalnym miejscu: przepięknych ogrodach willi Maiano. Po wielu tygodniach rywalizacji znamy już nazwiska czterech najlepiej gotujących kucharzy- amatorów w Polsce. Finałowa konkurencja składała się z dwóch etapów, do drugiego przeszła dwójka najlepszych uczestników.

W pierwszym etapie zawodnicy zmierzyli się z trzema zadaniami specjalnymi. Za każde z nich jurorzy przyznawali zawodnikom punkty od 1 do 4. Dwójka kucharzy, która po trzech zadaniach zgromadziła największą ilość punktów, awansowała do dalszej tury wielkiego finału.

W drugiej części finału uczestnicy musieli zaserwować jurorom trzydaniowe menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru. Ta konkurencja była rozstrzygająca i dzięki niej poznaliśmy nazwisko najlepiej gotującego kucharza amatora w Polsce, który wrócił do domu ze statuetką MasterChefa, czekiem na 100 tysięcy złotych i kontraktem na wydanie własnej książki kucharskiej. Najnowszym polskim Masterchefem został Kuba!

MasterChef: Michel i rodzina Kuby
MasterChef: Michel i rodzina Kuby
MasterChef: Rodzina o Eli
MasterChef: Rodzina o Eli
Pozostałe wiadomości