Kto wszedł do wielkiego finału Mask Singer? Sprawdź, co wydarzyło się w 9. odcinku!

Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: Niezwykle energetyczny występ "Słońca"
W półfinale do muzycznych pojedynków stanęli: Słońce, Kogut, Deszcz i Bocian. Zaśpiewali, m.in.: oscarowy hit, wykonywany przez Lady Gagę i Bradley'a Cooper'a - "Shallow", kultowy evergreen - "I Feel Good" James'a Brown'a i utwór "It's My Life" zespołu Bon Jovi.

Oglądaj na PLAYER.PL

W 9. odcinku pożegnaliśmy świecące oślepiającym blaskiem Słońce, które śpiewało takie hity jak "I Feel Good" James'a Brown'a oraz "Sing It Back" Moloko. Kostium świetlistej gwiazdy ukrywał w swoim wnętrzu znaną wszystkim wokalistkę - Beatę Kozidrak.
Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: "Bocian" to prawdziwie waleczna postać!
Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: "Bocian" to prawdziwie waleczna postać!
wideo 2/4
„Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami.
Mask Singer - Beata Kozidrak
Program prowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod kostiumami. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów zdejmuje maskę!
Mask Singer: Podpowiedź "Deszczu" zaskoczyła detektywów!
Mask Singer: Podpowiedź "Deszczu" zaskoczyła detektywów!
wideo 2/4
Pozostałe wiadomości