Ania Karwan o kostiumach w programie Mask Singer!

Śledztwo dobiegło końca! W finałowym odcinku programu "Mask Singer", poznaliśmy tożsamość trojga gwiazd, które kryją się w kostiumach Deszczu, Bociana i Koguta! Który z detektywów wpadł na właściwy trop?

Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: Zmysłowy występ "Bociana" oczarował detektywów!

Oglądaj na PLAYER.PL

Anna Karwan zasłynęła jako wokalistka, piosenkarka i kompozytorka. Już od najmłodszych lat towarzyszyła jej muzyka. W 2019 roku zasłynęła dzięki piosence "Słucham Cię w radiu co tydzień". Zanim rozpoczęła solową karierę muzyczną, przez lata śpiewała w chórkach u Ani Dąbrowskiej, Moniki Brodki, Kasi Cerekwickiej, Andrzeja Piasecznego, Pauliny Przybysz czy Ani Wyszkoni. Wcześniej w wieku 15 lat wystąpiła w programie "Droga do gwiazd". Później w 2010 wygrała jeden z odcinków "Szansy na sukces", a w 2011 została półfinalistką drugiej edycji programu "Must Be The Music. Tylko muzyka". W tym roku wzięła udział w niebanalnym projekcie jakim był program "Mask Singer". Śpiewając jako "Bocian" doklekotała aż do finału, co odcinek oszałamiając swoim głosem panel detektywów.

Mask Singer - Anna Karwan
Mask Singer - Anna Karwan

Mask Singer - Anna Karwan

„Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Program prowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!