Zgłoś się do nowej edycji „MAM TALENT!”

Szymon Hołownia i Marcin Prokop
Szymon Hołownia i Marcin Prokop
Jeśli jeszcze nie byłeś w "Mam Talent!", a zawsze chciałeś się sprawdzić... Jeśli już u nas byłeś, ale chcesz się spróbować jeszcze raz... To mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Ruszają castingi w miastach i przez Internet!

Jeśli uważasz, że masz talent - przyjdź na casting! Pokaż, co potrafisz! Czekamy na Ciebie w następujących miastach:

11.04 ZABRZE, DOM MUZYKI I TAŃCA, ul. GEN. DE GAULLEA 17

12.04 WROCŁAW, HOTEL SCANDIC, ul. PIŁSUDSKIEGO 49/57

18.04 SZCZECIN, DOM KULTURY SŁOWIANIN, ul. KORZENIOWSKIEGO 7

19.04 POZNAŃ, IBB ANDERSIA HOTEL, pl. ANDERSA 3

25.04 GDAŃSK, HOTEL MERCURE GDAŃSK STARE MIASTO, ul. HEWELIUSZA 22

26.04 BYDGOSZCZ, HOTEL CITY, ul. 3-GO MAJA 6

09.05 RZESZÓW, HOTEL BRISTOL, ul. RYNEK 20

10.05 LUBLIN, CHATKA ŻAKA, ul. RADZISZEWSKIEGO 16

16.05 OLSZTYN, HOTEL WILEŃSKI, ul. KNOSAŁY 5

17.05 WARSZAWA, PAŁAC PRYMASOWSKI, ul. SENATORSKA 13/15

„Mam Talent!" to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt...

Po prostu dla wszystkich!

Na casting prosimy przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w programie.

Możesz również przesłać płytę z prezentacją swojego talentu na adres:

FREMANTLEMEDIA POLSKA

02 – 724 WARSZAWA

UL.WOŁODYJOWSKIEGO 63

z dopiskiem MAM TALENT!

Nie możesz przybyć na żaden z precastingów? Zaprezentuj swoje umiejętności wysyłając zgłoszenie przez „precasting internetowy”!

Zgłoś się do nowej edycji „MAM TALENT!”

Pokaż co potrafisz!

Nagraj telefonem lub kamerą filmik prezentujący Twoje umiejętności w formacie mov lub mp4 i prześlij nam za pomocą formularza wraz z opisem i danymi kontaktowymi (mail i numer telefonu).

Regulamin castingu

Dane osobowe osób zgłaszających się udziału w Audycji są przetwarzane przez FremantleMedia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-724, przy ul. Wołodyjowskiego 63 w celu i zakresie jakim zostały przez Użytkownika udostępnione, oraz zgodnie z udzielonymi przez Użytkownika dyspozycjami. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania oraz ma prawo wnieść pisemnie, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych a także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych, w przypadkach wskazanych przez prawo. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie niektórych zgodnie z Regulaminem uniemożliwi przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

*Film zgłoszeniowy – film nagrany kamerą lub telefonem komórkowym (nie może być zmontowany), w formacie mov lub mp4 nie większy niż 40 MB, prezentujący poszukiwany w ramach Konkursu i Audycji talent osoby zgłaszające się. W filmie może występować tylko osoba zgłaszająca swój udział w Konkursie i Audycji. Jeśli osoba zgłaszająca się jest niepełnoletnia, zgłoszenia może dokonać jedynie jej Przedstawiciel ustawowy, który tym samym wyraża zgodę na udział tej osoby w Konkursie i Audycji.

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości