Odcinki

Mam Talent! 15, odcinek 9 LIVE

Odcinki
Mam Talent!
Mam Talent!

Rozpoczęły się półfinały 15. edycji programu „Mam Talent!”. W pierwszym odcinku na żywo najwięcej głosów widzów otrzymał Tymoteusz Sobczyk, zapewniając sobie tym samy miejsce w ścisłym finale. Dzięki głosom jury do grona finalistów dołączyła również Olivia Hausner. Kolejny odcinek półfinałowy już 27 kwietnia na antenie TVN oraz w Playerze.

W pierwszym półfinale 15. edycji „Mam Talent!” na scenie zagościło 10 zapierających dech w piersiach występów. Najlepszy okazał się Tymoteusz Sobczyk – to on otrzymał najwięcej głosów widzów, co oznacza dla niego pewne miejsce w finale programu. Głosami jury znajdzie się w nim także Olivia Hausner. Dzięki dzikiej karcie na miejsce w finale ma szansę również formacja taneczna Teddy’s Army. O tym, komu dzika karta zapewni awans do finałowej dziesiątki, dowiemy się w ostatnim półfinale.

W drugim odcinku półfinałowym na scenie programu zaprezentują się: Anna Kawiak, Beniamin Niedźwiedź, Filip Drogos, Ihor Bezdieniezhnyk, Liwia Łaszewska, Marcin Zaprawa i Aleksandra Jurga, Michał Skubida, MultiVisual + Astranate, Teo Tomczuk oraz Vitalii Yarchuk.

Drugi półfinał 15. edycji „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN w sobotę 27 kwietnia o godzinie 20:00.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Aktualności