Odcinki

Mam Talent! 15, odcinek 6

Odcinki

„Mam Talent!” nie pozwala na nudę! W piątym odcinku na scenę znów spadł deszcz złotego confetti – tym razem golden buzzerem nagrodzona została roztańczona 9-latka, która swoim występem wzruszyła publiczność do łez. Szósty odcinek przyniesie jeszcze więcej zaskoczeń! Czy przepustką do kolejnego etapu okaże się kendama lub mistrzostwo w tajemniczej sztuce dorodango?

Mam Talent!: Rysiu i Franek
Mam Talent!: Rysiu i Franek

W piątym odcinku 15. edycji programu „Mam Talent!” na scenie zaprezentowano 12 robiących wrażenie występów. Jeden okazał się szczególny - 9-letnia Natalia Sacharczuk wzruszyła jury swoim tańcem, zasługując na złoty przycisk! Na wciśnięcie go zdecydowała się Julia Wieniawa, przenosząc tym samym Natalkę do grona półfinalistów programu.

6. odcinek „Mam Talent!” zaserwuje nam kolejną porcję wrażeń! Poznamy między innymi Łukasza – wyjątkowego pizzaiolo z Kielc, roztańczonego Tymona z Łodzi, zaskakująco odpornego na ostre jedzenie Maksyma z Otwocka, a także bardzo energetyczną Ankę, która po mistrzowsku radzi sobie z hula hop! Na scenie zagości też dwóch różnych raperów-freestylowców, urzekająca gracją akrobatka i grający na gitarze Kubuś. Dowiemy się, na czym polega sztuka dorodango oraz jak trudne do wykonania są triki na kendamie.

6. odcinek 15. edycji programu „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN już w sobotę 6 kwietnia o godzinie 20:00. Wszystkie odcinki show dostępne są także w Player.pl. 

Aktualności