Odcinki

Mam Talent! 15, odcinek 3

Odcinki
Mam Talent!
Mam Talent!

Castingowe emocje w „Mam Talent!” trwają! W drugim odcinku Bartek Wasilewski z Płocka wzruszył swoim dedykowanym mamie występem – Agnieszka Chylińska nagrodziła go złotym przyciskiem. Już w najbliższą sobotę o uznanie jurorów powalczą między innymi 18-letnia tancerka pole dance, rodzinny zespół perkusistów oraz wrocławskie drag queens!

W drugim odcinku programu „Mam Talent!” Agnieszka Chylińska zdecydowała się wcisnąć złoty przycisk. Zrobiła to dla 14-letniego rapera z Płocka. Bartek Wasilewski zadedykował swój bardzo szczery utwór mamie, czym poruszył publiczność oraz jurorów. Golden Buzzer Agnieszki oznacza, że Bartek wystąpi w półfinałach na żywo.

W trzecim odcinku programu widzów zaskoczy między innymi energetyczny występ Alicji ze Szczecina wraz z jej psem Muzą, grająca na harfie Zarina z Przeźmierowa, rzeźbiący w lodzie Adam z Otwocka czy wrocławski tercet drag queens! Nie zabraknie też popisów tanecznych, muzycznych i akrobatycznych.

3 odcinek 15. edycji programu „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN już w sobotę 16 marca o godzinie 20:00. Wszystkie odcinki programu dostępne są również w Player.pl.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Aktualności