Odcinki

Mam Talent! 15, odcinek 2

Odcinki
Mam Talent!
Mam Talent!

Castingowe odcinki programu "Mam Talent!" są pełne wzruszeń, zaskoczeń i humoru. W pierwszym odcinku Janek Pirowski zdecydował się wcisnąć złoty przycisk dla utalentowanej Olivii ze Stalowej Woli. Komu uda się zachwycić jurorów oraz publiczność w drugim odcinku?

W pierwszym odcinku 15. edycji programu "Mam Talent!" nie zabrakło ogromnych emocji! Zatroszczyli się o to utalentowani uczestnicy oraz charyzmatyczne jury. Szczególnie poruszający okazał się występ 15-letniej Olivii Hausner. Nastolatka ze Stalowej Woli zaśpiewała oraz zagrała na skrzypcach, wzruszając publiczność. To właśnie dla niej Jan Pirowski zdecydował się wcisnąć złoty przycisk, zapewniając tym samym Olivii miejsce w półfinałach na żywo.

W drugim odcinku programu również nie zabraknie wzruszeń i zaskoczeń! Na scenie zobaczymy między innymi nastoletniego rapera, który zadedykuje swój występ mamie, wyjątkową artystkę cyrkową, zespół hobby horse, a także Czecha, który zawodowo zajmuje się jedzeniem na czas! Przed nami 12 wyjątkowych występów.

2 odcinek 15. edycji programu „Mam Talent!” zagości na antenie TVN już w sobotę 9 marca o godzinie 20:0. Wszystkie odcinki programu dostępne są również w Player.pl.

Aktualności