Odcinki

Mam Talent! 15, odcinek 11 LIVE

Odcinki
Mam Talent!
Mam Talent!

Za nami trzeci półfinał 15. edycji najbardziej spektakularnego talent show w Polsce. Tym razem miejsce w ścisłym finale zapewnił sobie 14-letni raper z Płocka oraz charyzmatyczna 19-letnia tancerka. Kolejne występy Bartka Wasilewskiego i Niny Stec zobaczymy więc w odcinku finałowym, gdzie powalczą o główną nagrodę, czyli 300 tysięcy złotych!

W trzecim półfinale „Mam Talent!” nie zabrakło ogromnych emocji, wzruszeń i zaskoczeń. Najwięcej głosów widzów, a tym samym pewne miejsce w finale programu, zdobył Bartek Wasilewski. Nastoletni raper znalazł się w odcinkach na żywo dzięki złotemu przyciskowi – wcisnęła go dla niego Agnieszka Chylińska, którą wzruszył castingowy występ Bartka. Głosami jury w wielkim finale zobaczymy również Ninę Stec, 19-letnią tancerkę z Turzy Śląskiej. Po trzecim półfinale programu dzika karta pozostaje w rękach formacji tanecznej Teddy’s Army. 

Już za tydzień poznamy ostatnią parę finalistów. W czwartym odcinku na żywo wystąpią: Alicja Andukajtis i Muza, Amelia i Oliwia Kopeć, Falochron, Konstancja Iwańczyk, Lena Baishush, Mikołaj Penar, Oliwia Miś, SWAGG, Zarina Zaradna oraz Zosia Sylwestrowicz i Franciszek Dubiel.

Ostatni półfinał 15. edycji "Mam Talent!" pojawi się na antenie TVN w sobotę 11 maja o godzinie 20:00.

Aktualności