Odcinki

Mam Talent! 15, odcinek 10 LIVE

Odcinki
Mam Talent!
Mam Talent!

W drugim półfinale bieżącej edycji „Mam Talent!” miejsce w finałowej dziesiątce zapewnili sobie iluzjonista Michał Skubida i wokalista Teo Tomczuk. Jury zdecydowało się również na wciśnięcie platynowego przycisku – dzięki niemu w finałowym odcinku wystąpi ponownie także Filip Drogos.

15. edycja programu „Mam Talent!” jest już na półmetku półfinałowych zmagań. W drugim odcinku na żywo Michał Skubida oczarował publiczność swoją iluzją karcianą, zdobywając najwięcej głosów widzów. Tym samym zapewnił sobie miejsce w finałowej dziesiątce. Głosami jury o zwycięstwo w wielkim finale powalczy również wokalista Teo Tomczuk.

W sobotni wieczór jurorzy zdecydowali się na wciśnięcie platynowego przycisku – mogą to zrobić tylko raz w całej edycji, a ich decyzja musi być jednogłośna. Wyróżnieniem nagrodzony został Filip Drogos, który tym samym znalazł się w gronie finalistów programu. Po drugim półfinale dzika karta pozostaje natomiast w rękach Teddy’s Army, którzy w pierwszym odcinku na żywo zajęli trzecie miejsce.

W trzecim półfinale swoje umiejętności zaprezentują: Bartek Wasilewski, Karolina Majewska, Duo Timofieevu, Maciej Pęda, Nesemos Dance Team, Nina Stec, Oliwia Prędki, Tom The Spice, Tymon Glapiński oraz Widuto. Odcinek zagości na antenie TVN w sobotę 4 maja o godzinie 20:00.

Aktualności