"Mam Talent!": Duo Destiny - jakie mają plany na dalszą karierę?

Finał 11. edycji "Mam Talent!"
"Mam Talent!": Relacja z finału
Zobaczcie podsumowanie wielkiego finału 11. edycji "Mam Talent!"

Patryk Niekłań rozpoczął finałowy występ od ewolucji w powietrzu, a potem było tylko trudniej! Tuż po występie zdradził nam, który z elementów jego show był technicznie najtrudniejszy. Patryk Niekłań jest samoukiem. Jego umiejętności są wynikiem pasji i ciężkiej pracy. Akrobatyka w kolę jest bardzo wymagającym zajęciem, ale efekty są oszałamiające. Jak podobał Wam się pokaz Patryka w finale?

Emilia Nowak zdobyła 2. miejsce w finale "Mam Talent!". Na castingu dostała złoty przycisk od Szymona Hołowni. Finał nie mógł odbyć się bez jej udziału. Który z dotychczasowych występów był dla niej największym wyzwaniem?

Wielki finał 11. edycji "Mam Talent!" wygrał akrobatyczny duet Duo Destiny. Agnieszka Chylińska nie powstrzymała łez wzruszenia podczas ich pokazu. Oczarowali nas swoimi niezwykłymi umiejętnościami i szczerym uczuciem, które ich łączy. Romantyczny i naładowany trudnymi ewolucjami taniec do piosenki z filmu "Król rozrywki" okazał się najlepszym występem 11. edycji naszego show, a Duo Destiny wyszło ze studia bogatsze o 300 tysięcy złotych!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!