"Mam Talent!": Kto wygra trzeci półfinał? Poznajcie uczestników!

Trzeci półfinał "Mam Talent!"
Trzeci półfinał "Mam Talent!"
Widzowie i jury już wybrali finalistów w drugim live. Czas na trzeci półfinał na żywo w 11. edycji "Mam Talent!". Kto zdobędzie Wasze głosy tym razem?

Przypomnijcie sobie występy castingowe uczestników, którzy w sobotę o 20:00 będą walczyć o Wasze głosy!

TRANSGRESJA

5-osobowy zespół z Dąbrowy Górniczej (28-34 l.) Skład: Paweł - wokalista, autor tekstów; Mateusz – gitarzysta; Marcin – perkusita; Tomasz w zespole gra na syntezatorach i odpowiada za sample; Rajmund - basista.

Na koncie mają wiele wygranych na festiwalach rockowych w Polsce, obecnie pracują z producentami nad pierwszym albumem studyjnym. Nieustająco szukają wyzwań. Są finalistami kilku festiwali, zmierzyli się kilkukrotnie na dużych scenach z dużą publicznością, ale…. nie było ich jeszcze w telewizji. Uważają, że ich koncert uzupełniony teatralnym UV show zyska sympatię telewidzów.

BARTOSZ LEWANDOWSKI

20 letni iluzjonista z Brzegu. Pracuje w cyrku Juremix. Od małego interesował się cyrkiem. Iluzja pojawiła się w jego życiu kiedy był w 6 klasie podstawówki. To babcia zabierała Bartosza do cyrku. Wracał i bawił się w cyrk w swoim pokoju. Kiedy podrósł zaczął sam odwiedzać cyrki. Po przedstawieniach cyrkowych zbierał od artystów autografy. Dyrektor cyrku Juremix zapamiętał Bartosza i kiedy ten miał 12-13 lat zaproponował mu spędzenie wakacji z cyrkiem. Tam Bartosz zaczął z pomocą cyrkowców uczyć się szkolenia gołębi i wykorzystywania ich w iluzji.

"Mam Talent!": Bartosz Lewandowski

"Mam Talent!": Bartosz Lewandowski

ANNA SOSIŃSKA

Ania ma 26 lat. Mieszkała w Poznaniu, aktualnie mieszka w Meksyku. Jest zawodową tancerką, instruktorką tańca i choreografem. Z wykształcenia jest animatorką czasu wolnego. Ania obecnie zajmuje się projektem muzyczno-tanecznym ze swoim chłopakiem. Prezentują go na festiwalach muzycznych i kulturalnych w Meksyku. Ania tańczy od 17 lat. Tańczyła taniec towarzyski, w tańcach latynoamerykańskich osiągnęła klasę mistrzowską 'S'. Jest certyfikowaną instruktorką zumby fitness. Jej wielką miłością są tańce latino takie jak salsa, oraz taniec z ogniem. W programie będzie prezentowała autorską fuzję taneczną inspirowaną wieloma stylami tańca.

"Mam Talent!": Anna Sosińska

"Mam Talent!": Anna Sosińska

PIOTR "PETERSON" PRZERADA

25-latek z Wrocławia. Śpiewa dla siebie od najmłodszych lat, a od początku tego roku, po namowie przyjaciół, rodziny i obserwatorów (fanów na swoim YT-bowym kanale) uznał, że jadnak ma talent, nad którym warto pracować. Jako dziecko chodził na dodatkowe lekcje muzyki w szkole, poza tym od ponad pół roku ma prywatne lekcje wokalu. W wolnym czasie pracuje nad muzyką, nagrywa covery, którymi później dzieli się ze swoimi obserwatorami na kanale YouTube i na Instagramie. Drugą pasją Piotra jest CrossFit, ciężko trenuje, bo sprawność fizyczna jest dla niego bardzo ważna. Poza tym uwielbia spędzać czas ze swoim najukochańszym pupilkiem - Aldo, 3-letnim buldożkiem francuskim.

"Mam Talent!": Piotr „Peterson” Przerada

"Mam Talent!": Piotr „Peterson” Przerada

SZYMON URBANOWICZ

Szymon Urbanowicz ma 9 lat. Mieszka z rodzicami i starszą siostrą - Moniką w Sztombergach. Na perskusji gra od 4 roku życia, Szymon podpatrywał perkusistów, a rytmy wybijał na czym tylko się dało i gdzie tylko się dało. Przed czwartymi urodzinami dostał swój pierwszy zestaw – perkusję elektryczną i gdy usiadł za bębnami od razu wiedział jak grać. Rozwija swój talent w domu, pod okiem rodziców. Rodzice i siostra mają zdecydowany wpływ na rozwój jego talentu: mama jest dyrygentem Orkiestry Huty Szkła Tadeusza Wrześniaka. Tata jest nauczycielem gitary a 14-letnia siostra – Monika - śpiewa, gra na pianinie i komponuje piosenki. Szymon, podobnie jak jego starsza siostra, nie chodzi do szkoły, rodzice postawili na edukację domową. Dzięki temu Szymon ma więcej czasu na rozwjanie muzycznych i sportowych pasji. Szymon gra w piłkę nożną, jest zawodnikiem Baszty Rytwiany. Ponadto kocha też grać na trąbce (w orkiestrze prowadzonej przez mamę) oraz lubi gry komputerowe.

"Mam Talent!": Szymon Urbanowicz

"Mam Talent!": Szymon Urbanowicz

MIROSLAV ZILKA

35-latek ze Słowacji. Profesjonalny tancerz i choreograf. Tańczy popping. Mirek uwielbia grać na pianinie, pływać, pić kawę, prowadzić samochód, tworzyć pokazy taneczne i muzykę do swoich choreografii. Zaczął od tańca na ulicy i stał się zawodowym tancerzem. Tańczył na wielkich scenach, na koncertach telewizyjnych w świetle reflektorów. Dziś żyje z tańca i jest za to wdzięzny losowi. W 1996 roku kuzyn Mirka - Maroš pokazał mu grupę breakdancerów w rodzinnym mieście. Tak mu się to spodobało, że zaczął ćwiczyć break dance, popping i locking. Od 1996 roku nie przestaje tańczyć. Mirek od 10 lat jest nauczycielem w szkole tańca. Od ponad 6 lat prowadzi motywacyjne pokazy taneczne dla szkół. Przygotował też własny spektakl "Screen dancing".

IGOR KONIECZNY

Igor ma 12 lat. Mieszka w Lęborku i jest uczniem szkoły podstawowej. Pochodzi z rodziny amatorsko muzykującej: jego starszy brat gra na gitarze, podobnie jak wujkowie i kuzyni. Muzyka w życiu Igora jest obecna od zawsze dzięki rodzinie, która przy każdym spotkaniu muzykuje. Gry na ukulele nauczył się sam. Początkowo coverował znane piosenki. Później stwierdził, że spróbuje napisać własny utwór. Nie był pewien czy się komuś spodoba. Jednak okazało się, że był w błędzie. Jego starszy brat oszalał na punkcie tej piosenki, a mama zapisała go na lekcje śpiewu. Występował na różnych festynach, akcjach charytatywnych, koncertach. Przez udział w programie chce sprawdzić, czy jego utwory spodobają się szerszej publiczności. Od niedawna samodzielnie uczy się gry na pianinie.

"Mam Talent!": Igor Konieczny

"Mam Talent!": Igor Konieczny

LUSESITA I BOGDAN

Lusesita (24 l) i Bogdan (21 l.) to uczniowie Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku. Znają się i trenują razem od roku, a na scenie występują od pół roku. Zanim zdecydowali się na duet oboje pracowali z kimś innym. Duet akrobatyczny na monocyklu jest pomysłem Bogdana, wykonywał go przebywając jeszcze na Ukrainie. Kiedy 2 lata temu przyjachał do Polski i zaczął naukę w Julinku nie szukał na siłę partnerki do stworzenia tego numer ale gdy Lusesita pożegnała się ze swoim partnerem akrobatycznym, nauczyciel przedstawił jej pomysł Bogdana, i tak zaczęli pracę nad tym projektem.

"Mam Talent!": Lusesita i Bogdan

"Mam Talent!": Lusesita i Bogdan

Oglądajcie odcinek na żywo w sobotę o 20:00 i pamiętajcie, że to Wy wybieracie finalistów swoimi głosami!

A wszystkie odcinki "Mam Talent!" możecie oglądać w Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości