Kamil Bednarek na scenie "Mam Talent!"

Kamil Bednarek
Kamil Bednarek
Źródło: mwmedia

Pamiętacie początki kariery Kamila Bednarka? Teraz to znany polski piosenkarz, autor tekstów piosenek, który z wielką pasją tworzy muzykę reggae. Kiedy mieliśmy okazję oglądać go na scenie "Mam Talent!" miał wielkie plany i marzenia, dążył do ich realizacji i się nie poddawał. Wprawdzie nie został zwycięzcą naszego programu, ale Bednarek jest idealnym przykładem na to, że nie wygrywa ten, którego wybiera jury czy publiczność, a ten, którego pokochają tłumy. Teraz Kamil podróżując po Polsce i Europie zaraża pozytywną wibracją swoich rymów reggae. Przypomnijcie sobie, jak śpiewał i wyglądał podczas występów w "Mam Talent".

Bednarek nie chciał nagrywać "Ciszy"!
Kamil Bednarek opowiada o historii hitowego kawałka - "Cisza" oraz o tym, jak zmienia się życie w momencie, w którym tracisz prywatność. Kto był przy nim w najważniejszych momentach?
Źródło: x-news

Kamil Bednarek w "Mam Talent"

A już od września na antenie TVN startuje jedenasta edycja najpopularniejszego talent show! Nie zabraknie w niej niezapomnianych wrażeń, utalentowanych uczestników i oczywiście niezastąpionego jury! Tradycyjnie zasiądą w nim: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Niezmiennie towarzyszyć im będzie Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Widzimy się po wakacjach!

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości