Finaliści "Mam Talent" w "Dzień Dobry TVN"

Tradycją stało się, że zwycięzcy półfinałów następnego dnia pojawiają się na kanapie w programie "Dzień Dobry TVN". Zebraliśmy dla Was wszystkie rozmowy z finalistami tej edycji "Mam Talent!".

Jako pierwsze studio "Dzień Dobry TVN" gościło Annę Górną i Annę Kwiatkowską, czyli duet Mira Art, wraz z trenerką oraz Annę Dudek z przyjaciółką.
Kolejną dwójką finalistów, którzy pojawili się w najlepszej telewizji śniadaniowej w Polsce, byli Lena Romul i Olaf Bressa.
Z trzeciego półfinału do finału udało się przejść Marcie Podulce i Tomaszowi Piotrowskiemu. Oni także dzień po programie na żywo pojawili się w studio na rogu Marszałkowskiej i Hożej.
Kolejnymi finalistami zostali Piotr Karpienia i Sound'n'Grace. W studiu "Dzień Dobry TVN" gościliśmy część chóru: Annę Żaczek i Kamila Mokrzyckiego oraz Piotra Karpienia z żoną Anną.
Jako ostatni zakwalifikowali się do finału Kacper Sikora i Marcin Muszyński. W niedzielę 20 listopada byli gośćmi "Dzień Dobry TVN".
Zwycięzca czwartej edycji "Mam Talent!" dzień po wielkim finale znów pojawi się rano w TVN. Ciekawe, tylko kto nim zostanie...?
Autor: Paulina Lipka