Co słychać u Delfiny i Bartka?

Delfina i Bartek
Delfina i Bartek
Źródło: Cezary Piwowarski/TVN

Choć zostali zwycięzcami "Mam Talent!" i w ciągu kilku tygodni stali się sławni i bogaci, to woda sodowa nie uderzyła im do głowy. Delfina i Bartek niedawno poprowadzili warsztaty akrobatyczne z uczennicami szkoły baletowej Anny Niedźwiedź w Poznaniu. Byli tak zaskoczeni wysokim poziomem umiejętności dziewczynek, że namawiają je do udziału w kolejnej edycji "Mam Talent!"! :)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O CASTINGACH >

Wspomniana Anna Niedźwiedź to także współautorka choreografii do spektaklu "Askarian", w którym mają wystąpić Delfina i Bartek.

- Będzie to pierwsze w Polsce tego rodzaju połączenie baletu z akrobatyką oraz elementami śpiewu - zachwala Bartek.

Inspiracją spektaklu są dwa niezwykłe miejsca – Pustynia Mojave i Park Narodowy Joshua Tree. Łączą je dziewiczość, przestrzeń i cisza. Bohater przedstawienia przybywa do różnych krain, tych szczęśliwych i tych mrocznych. Podróżuje, doświadcza, poznaje poszukując piękna, radości, spełnienia i swojego miejsca na ziemi. Premiera "Askariana" na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu już w czerwcu.

Poznań to niejedyne miejsce, gdzie niedługo będzie można zobaczyć niesamowite show Delfiny i Bartka, które przyniosło im zwycięstwo w "Mam Talent!". Ciągle dają występy na różnorodnych imprezach (w marcu aż na dziesięciu), a już niebawem będzie można ich oglądać przez trzy kolejne weekendy w spektaklach Cyrku Korona. Zapraszamy!

Przypomnijcie sobie, jak Delfina i Bartek radzili sobie w "Mam Talent!"

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości