Aktualności

Złoty przycisk Michała Kempy – wielkie emocje w Mam Talent!

Aktualności

14. edycja programu „Mam Talent!” nie zwalnia tempa! Za nami trzeci odcinek pełen ogromnych emocji. Wśród imponujących i niebanalnych występów szczególnie wyróżnił się utalentowany 12-latek z Lublina. To dla niego Michał Kempa zdecydował się wcisnąć złoty przycisk!

W trzecim odcinku 14. edycji „Mam Talent!” nie zabrakło intrygujących występów – na scenie pojawił się uśmiechnięty 10-letni perkusista, śpiewająca polonistka, a także wyjątkowo słodki pokaz robienia lizaków. Na szczególną uwagę zasłużył jednak 12-letni Miłosz Bachonko z Lublina, którego występ nagrodzony został złotym przyciskiem. Miłosz zaprezentował na scenie muzykę akordeonową. Gry na instrumencie uczy się z sukcesami od 7 lat. Pomimo młodego wieku, ma na swoim koncie ponad 60 koncertów krajowych i zagranicznych. Tworzy również własne kompozycje. Na wciśnięcie złotego przycisku po występie Miłosza zdecydował się Michał Kempa – dzięki temu chłopiec ma gwarantowane miejsce w odcinkach na żywo.

Mam Talent!: Złoty występ Miłosza Bachonko!
Mam Talent!: Złoty występ Miłosza Bachonko!
Mam Talent!: Miłosz Bachonko
Mam Talent!: Miłosz Bachonko

Już za tydzień „Mam Talent!” dostarczy widzom kolejnej dawki emocji. Na scenie zobaczymy między innymi 9-osobowy zespół muzyczny, łączący folkowe brzmienia z rockiem, występy wokalne, instrumentalne oraz taneczne, niesamowitych akrobatów, a także pokaz iluzji.

Czwarty odcinek najnowszej edycji „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN w sobotę 24 września o godzinie 20:00. Program dostępny jest również w Player.pl, gdzie widzowie mogą zobaczyć też 13. poprzednich edycji.

Mam Talent!: Zobacz najlepsze fragmenty 3. odcinka!

Mam Talent!: Magiczny występ Barbary Wilczyńskiej!
Mam Talent!: Magiczny występ Barbary Wilczyńskiej!
wideo 2/9
Pozostałe wiadomości