Aktualności

Mam Talent!: To już dziś! Lussy Sky pojawi się w 3. odcinku programu!

Aktualności

Źródło:
Oleksandr Gatyn-Lozynskyi, czyli Lussy Sky ma 31 lat, pochodzi ze Lwowa, od kilku miesięcy mieszka w Toruniu. Do Polski przyjechał na początku marca, gdy wybuchła wojna w Ukrainie. Jego żona była wtedy w 8. miesiącu ciąży. Ma dwoje dzieci: Dawida (2 lata) i Nany (6 miesięcy). Gdy w 2024 na Igrzyskach olimpijskich zadebiutuje breaking, chciałby wystartować jako reprezentant swojego kraju - wolnej od wojny Ukrainy. Jego żona Zarina mocno go wspiera. Dzięki jej poświeceniu Oleksandr może latać na międzynarodowe eventy. Cały wolny od pracy czas poświęca rodzinie. Jego mama, dwie siostry i brat mieszkają we Lwowie - nie chcą zostawić Ukrainy. Jego druga pasja to śpiew, muzyka. Jest niezwykle muzykalny. Jego sposobem na dobre samopoczucie jest medytacja. 
Mam Talent!: Zobacz występ Lussy Sky!

Lussy jest samoukiem, tańczy od dziecka. Braeking odkrywał z chłopakami z jego rodzinnego miasta. Jest dziewięciokrotnym Mistrzem Świata w breakingu!

Mam Talent!: Lussy Sky

Źródło: Oleksandr Gatyn-Lozynskyi, czyli Lussy Sky ma 31 lat, pochodzi ze Lwowa, od kilku miesięcy mieszka w Toruniu. Do Polski przyjechał na początku marca, gdy wybuchła wojna w Ukrainie. Jego żona była wtedy w 8. miesiącu ciąży. Ma dwoje dzieci: Dawida (2 lata) i Nany (6 miesięcy). Gdy w 2024 na Igrzyskach olimpijskich zadebiutuje breaking, chciałby wystartować jako reprezentant swojego kraju - wolnej od wojny Ukrainy. Jego żona Zarina mocno go wspiera. Dzięki jej poświeceniu Oleksandr może latać na międzynarodowe eventy. Cały wolny od pracy czas poświęca rodzinie. Jego mama, dwie siostry i brat mieszkają we Lwowie - nie chcą zostawić Ukrainy. Jego druga pasja to śpiew, muzyka. Jest niezwykle muzykalny. Jego sposobem na dobre samopoczucie jest medytacja. 

Mam Talent!: Lussy Sky

Mam Talent!: Zobaczcie najlepsze fragmenty 2. odcinka programu!

Mam Talent!: ZŁOTY PRZYCISK od Małgorzaty Foremniak!
Mam Talent!: ZŁOTY PRZYCISK od Małgorzaty Foremniak!
wideo 2/10
Pozostałe wiadomości