Agustin Egurrola nowym jurorem "Mam Talent!"

Agustin Egurrola
Agustin Egurrola

Agustin Egurrola dołączył właśnie do zacnego grona jurorów "Mam Talent!". Choreograf zastąpił Roberta Kozyrę, który był związany z show przez dwie ostatnie edycje. Czy Agustin wniesie do programu trochę latynoskiego temperamentu? Czy znajdzie wspólny język z koleżankami z jury, Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską? O tym wszystkim przekonamy się już na jesieni, kiedy wystartuje nowa edycja "Mam Talent!". A jeśli chcecie wziąć w niej udział, przyjdźcie na warszawski casting ostatniej szansy już 8 czerwca! Sprawdźcie szczegóły >

Myślicie, że obecność Agustina w jury sprawi, że tancerze będą mieli większą szansę na sukces w nowej edycji "Mam Talent!"? My obstawiamy, że tak! Zobaczcie zabawny fragment "You Can Dance", w którym Egurrola zachwyca się pewną tancerką, a zwłaszcza jej fizycznymi... atutami ;)

AGUSTIN EGURROLA. Założyciel i dyrektor EGURROLA DANCE STUDIO - największej w Polsce szkoły tańca. Wielokrotny Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich i South-American Show Dance - Akademicki, Amatorów i Zawodowców. Wraz ze swoją partnerką, Joanną Szokalską, reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata (8 - Mistrzostwa Świata w Miami, 8 - Mistrzostwa Europy). Finalista największych międzynarodowych turniejów tanecznych w kategorii Raising Stars: Blackpoll - III miejsce, International - III miejsce, UK Open - II miejsce. Zwycięzca Open London Championships, finalista Pucharu Świata - Insbruk 2000'. Egurrola jest także założycielem i choreografem zawodowej grupy tanecznej VOLT. Od wielu lat współpracuje z gwiazdami polskiej i światowej sceny. Tworzył oprawę choreograficzną do najważniejszych w ostatnich latach przedsięwzięć estradowych i rozrywkowych w Polsce, takich jak: festiwale piosenki w Sopocie i Opolu. To właśnie o nim mówi się, że zmienił oblicze polskiej estrady wprowadzając na nią, obok wokalistów, prawdziwe show taneczne. Realizowane przez Agustina Egurrolę od strony choreograficznej przedsięwzięcia artystyczne zmieniły się w niezwykle spektakularne przedstawienia rozrywkowe.Program „Tour de Maryla" (TVP1) z jego oprawą artystyczną znalazł się w gronie finalistów międzynarodowego festiwalu telewizyjnych audycji rozrywkowych "Róże Montreu". Egurrola jest twórcą tanecznych prologów występów Zukero, Gipsy Kings oraz Garou.Agustin Egurrola odpowiadał za całość strony choreograficznej "Tańca z Gwiazdami" i zasiadał w jury programu "You Can Dance. Po prostu tańcz".

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!