Kuchenne rewolucje: Co czeka nas w 1. odcinku nowego sezonu? Magda Gessler opowiada o zbliżającej się rewolucji!

Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" rozpoczyna się w czwartek, 2 marca o 21:35! Jak Magda Gessler wspomina krakowską restaurację "Voila"?

Kuchenne rewolucje 26, odcinek 1.

W pierwszym odcinku Magda Gessler odwiedziła Kraków. Francuską restaurację „Voila” prowadzi tam Dorota, która dwadzieścia lat mieszkała we Francji. Przez wiele lat z gastronomią nie miała wprawdzie nic wspólnego, ale za to z degustacją wykwintnej, francuskiej kuchni już tak. W trakcie swojego pobytu na emigracji, poddała się testom kompetencji zawodowej, z których wyniknęło, że powinna zostać restauratorką.

Kuchenne rewolucje: Zobaczcie, z czym kojarzy się Francja Magdzie Gessler!
Kuchenne rewolucje: Zobaczcie z czym kojarzy się Francja Magdzie Gessler!

Dorota posłuchała rady, ukończyła kursy kulinarne i odbyła staże w renomowanych francuskich restauracjach. Wróciła do Polski, pragnąc swoją francuską kuchnią rzucić mieszkańców Krakowa na kolana. Niestety, niewiele z tego wyszło. „Voila” serwuje wprawdzie swoim gościom wykwintne francuskie dania, ale oni nie doceniają ich smaku i narzekają na ceny, a także na… konfliktową właścicielkę.

Dorota jest bowiem przekonana co do jakości swoich usług i każdemu, kto śmie krytykować jej restaurację, odpowiada dosadnie i raczej mało dyplomatycznie. Jak w takim razie ułożyła się jej współpraca z Magdą Gessler, którą poprosiła o pomoc? Czy Dorota przyjęła krytykę znanej restauratorki? Początek 26. sezonu Kuchennych rewolucji 2 marca o 21:35 w TVN i player.pl

Kuchenne rewolucje: Najlepsze francuskie danie według Magdy Gessler.
Kuchenne rewolucje: Najlepsze francuskie danie według Magdy Gessler.

OGLĄDAJ "Kuchenne rewolucje" W PLAYER.PL

Kuchenne rewolucje: W który rejon Francji lubi powracać Magda Gessler?
Kuchenne rewolucje: W który rejon Francji lubi powracać Magda Gessler? Kuchenne rewolucje:
Pozostałe wiadomości