Maria Jeleniewska po raz pierwszy u Kuby!

Kuba Wojewódzki: Klucz do sukcesu Jeleniewskiej

Jaki jest klucz do sukcesu Marii Jeleniewskiej? Zobacz!

Kuba Wojewódzki: Anna Mucha i Maria Jeleniewska
Trudno znaleźć lepszego speca od TikToka niż Maria Jeleniewska. Każda osoba medialna może jej pozazdrościć zasięgów w social mediach. Jeleniewska opowiedziała Kubie o początkach kariery, swoich ambicjach i idolach. Zobacz!

Wszystkie odcinki możecie zobaczyć w player.pl!

Kuba Wojewódzki: Maria Jeleniewska o TikToku

Kuba Wojewódzki powraca z nowym sezonem!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami już 32. sezon „Kuby Wojewódzkiego”, on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejące się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To „crème de la crème” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. Kogo zobaczymy w nowym sezonie?
UWAGA: Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”, zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski.
Kuba Wojewódzki: Anna Mucha i Maria Jeleniewska
Pozostałe wiadomości