Krzysztof Skórzyński debiutuje w programie!

Kuba Wojewódzki: Skórzyński i "Wish you were here"

Pierwsza wizyta Krzysztofa Skórzyńskiego u Kuby wyszła śpiewająco. Zobacz!

Kuba Wojewódzki: Krzysztof Skórzyński
Znany dziennikarz, Krzysztof Skórzyński po raz pierwszy pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego! Opowiedział o nagłej zmianie w swojej karierze - z dziennikarstwa informacyjnego na pracę w Dzień Dobry TVN u boku Małgorzaty Rozenek. Wywiad z gościem został zwieńczony niespodzianką Wojewódzkiego. Prowadzący pod koniec programu wręczył Skórzyńskiemu gitarę, dzięki czemu widzowie mogli zobaczyć Skórzyńskiego w nieco innej roli. Zobacz!

Wszystkie odcinki możecie zobaczyć w player.pl!

Kuba Wojewódzki: Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński
Kuba Wojewódzki: Skórzyński o karierze

Kuba Wojewódzki powraca z nowym sezonem!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami już 32. sezon „Kuby Wojewódzkiego”, on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejące się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To „crème de la crème” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. Kogo zobaczymy w nowym sezonie?
UWAGA: Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”, zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski.
Pozostałe wiadomości