Martyna Wojciechowska zajęła stanowisko w dyskusji dotyczącej LGBT

Podróżniczka postanowiła zająć stanowisko w głośniej dyskusji, która rozgorzała w mediach po wywiadzie Katarzyny Kolendy - Zaleskiej z posłem Jackiem Żalekiem dotyczącej LGBT.

Przypomnijmy, w mediach rozgorzała głośna dyskuja, po tym jak poseł Zjednoczonej Prawicy w trakcie wywiadu z Katarzyną Kolendą - Zaleską w "Faktach po Faktach" (TVN 24) użył stwierdzenia, że LGBT to ideologia, a nie ludzie.
Podróżniczka Martyna Wojciechowska postanowiła również zająć stanowisko w tej publicznej debacie.
- Możemy się różnić kolorem skóry, pochodzeniem, wykształceniem, wiarą, którą wyznajemy, kulturą, w której się wychowaliśmy, poglądami politycznymi, orientacją seksualną. Jednak niezależnie od tego, co nas różni, jest jedna podstawowa PRAWDA, KTÓRA NAS ŁĄCZY. Jesteśmy ludźmi. Kobieta, mężczyzna, heteroseksualista, homoseksualista, transseksualista, ateista, człowiek głęboko wierzący - to LUDZIE. Niezależnie od tego, czy się ideologicznie zgadzamy czy nie, nikt nie ma prawa danej grupy nawet w nazewnictwie pozbawiać CZŁOWIECZEŃSTWA. Za każdą ideą stoi CZŁOWIEK. Prawdziwy. Z krwi i kości. Jeśli o tym zapomnimy... historia już wielokrotnie pokazała do czego to może doprowadzić. Nie można odczłowieczać ludzi, nawet jeśli mamy inne zdanie. REAGUJMY. Zawsze! Brawo @kasiakolendazaleska 👏 M. - skomentowała w poście na swoim oficjalnym profilu na Instagramie
Zobaczcie także:
Kobieta na krańcu... Żoliborza? Czyli jakie plany na program ma Martyna Wojciechowska!
Kobieta na krańcu... Żoliborza? Czyli jakie plany na program ma Martyna Wojciechowska!
Tak Martyna Wojciechowska śpiewa przy pracy!
Tak Martyna Wojciechowska śpiewa przy pracy!

Źródło zdjęcia głównego: M.Janiszewski

Pozostałe wiadomości